top of page
Пошук

Сканер-кільце – заміна терміналу збирання даних (ТЗД)
Давайте розглянемо декілька варіантів збирання товару.


Робота з відносно невеликою кількістю СКЮ, але великою глибиною (кількістю шт, коробок, тощо..) по кожному.Частіше за все кладовщик в такому випадку працює з роклою, електророклою, або штабелером. До 99% відсотків часу збирання займає перекладання товару з палети на палету, переміщення між палетними комірками на складі, перевезення зібраного товару на палеті в зону відвантаження.

Використання сканеру штрих-кодів, або терміналу збирання даних (ТЗД) займає дуже невелику частку. Відповідно час, який кладовщик витрачає на роботу в терміналі, далі покласти термінал, зробити обома руками маніпуляції з товаром, взяти термінал - не є критичним. Враховуючи, що є термінали з далекобійними сканерами – вони можуть бути більш ефективними.


Що ж відбувається, якщо у Вас в замовленнях велика кількість найменувань з невеликою кількістю по кожному. І по своїм вагово-габаритним характеристикам товар або маленький, або середній (для прикладу, щось на кшталт мікрохвильова піч, принтер, мотокоса, велика пачка памперсів, або прального порошку і т.д.).І тут вже процеси сканування штрих-коду на товарі, підтвердження другою рукою кількості товару на терміналі (чому другою, тому що першою Ви тримаєте сам термінал, при цьому стоїте на місці і не йдете до наступної комірки з наступним товаром), покласти термінал, щоб взяти з комірки товар і покласти його у візок, починає займати до 30% часу від всього процесу збирання товару. Окремо кожен - це секунда, а може і менше, але все разом…


Що буде, якщо на половину скоротити витрати на всі ці дії. Так, продуктивність співробітника зросте на 15%. Це вже суттєва цифра.


Рішення «вільні руки» дає можливість уникнути «непотрібних рухів» кладовщика. В рамках цього рішення об’єднуються сканер-кільце (LSC-02), одягнути на палець, або на рукавичці (PS-Scan-01) та смартфон (ми в своїх проектах використовуємо BlackView BV4900, Ulefone Armore X9) в тримачі (HR-01) на іншій руці, на якому через Web-клієнт, RDP чи мобільний додаток підключена Ваша WMS.
До цього ще і зменшується ймовірність того, що обладнання буде випадково розбито: воно більш компактне за термінал та жорстко закріплено.

Навіть якщо сканер-кільце або смартфон буде розбито – їх ремонт коштує дешевше, ніж такий самий ремонт ТЗД.


Можете перевірите.

147 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page