top of page
Пошук

Як зменшити термін запуску проекту в логістиці
Кожен проект змін в компанії – це завжди двостороння робота.


Як правило, ініціатором та драйвером змін в компанії є власник. З іншого боку, власник може бути і «супротивником» своїх же бажань.


Коли компанія не має достатньо компетенцій для самостійного здійснення трансформацій, вона запрошує зовнішні ресурси у вигляді консультантів, або проектних менеджерів.

З цього моменту проект може піти по двох шляхах: правильному та неправильному.


Не зможуть за Вас, та за Ваших співробітників все зробити зовнішня компанія. Точніше, зможуть, але для Вас це будуть неефективно великі кошти, порівняно з ресурсом Вашої команди. Не очікуйте великого дива.


Кожен проект змін – це завжди ДВОСТОРОННЯ РОБОТА.


Тому…


Спочатку потрібно зрозуміти на скільки зміни потрібні Вашому бізнесу в поточний момент. Якщо Ви знаходитесь на етапі стрімкого росту – ростіть і далі, забирайте під себе долю ринку, нехай навіть це буде без налагоджених процесів, нехай це буде дещо в хаосі, але зростайте і не зупиняйтесь «поки пре».


До проведення змін треба готуватись.


У першу чергу повинен бути готовий власник/СЕО. Муже бути складно емоційно, а іноді і фізично. Але ж Ви точно розумієте для чого це робите. Це Ваша дитина і Ви хочете його подальшого здорового зростання. Та Ваших здорових нервів.


Повинен бути призначений керівник проекту та сформована команда проекту. Консультанти, як би глибоко вони не занурювалися у операційку компанії, не зможуть «переставляти ножки» кожному співробітнику.


ОБОВ’ЯЗКОВО сформуйте додаткову мотивацію (якщо Ви не хочете постійно виконувати роль «батога») для всієї команди під впровадження проекту. Мотивація повинна бути не менша за ту, яку співробітники отримують за свою поточну діяльність. Інакше іх фокус буде зміщений від проекту в сторону операційної роботи.


Керівник проекту ПОВИНЕН ПІДПОРЯДКОВУВАТИСЬ напряму СЕО (або власнику), та в рамках проекту мати повноваження не менші за ТОП-керівництво.


Періодичні зустрічі за участю команди проекту, СЕО та топ-менеджменту, консультантів не рідше за 1 раз на 2 тижні.


БЕЗ ЦЬОГО НІЯК.


Згодні?


PS.: і, будь ласка, не реагуйте на скиглення деяких співробітників (без цього теж ніяк), які будуть говорити, що все це непотрібно та дуже важко.

13 переглядів0 коментарів
bottom of page