top of page
Пошук

WMS - це не складно та не дорого

Оновлено: 9 лист. 2023 р.


можливості налаштування процесів в WMS LSC
WMS - це LEGO для логістики

Нам два роки.


За цей час ми спілкувались з багатьма компаніями. В більшості це були компанії з сегменту середнього та малого бізнесу. В результаті цієї роботи у нас було достатньо велике здивування.


На ринку сформована думка, що WMS - це щось дуже дороге, дуже складне та не зрозуміло, який ефект і коли компанія отримає.


Чому так?


Як кажуть у Львові - "так співпало". Історично склалось так, що WMS вирішують впроваджути компанії, коли досягають певного етапу розвитку. Поки складів небагато, поки людей на складах небагато, поки процеси роботи достатньо прості - в цей час "все ж і так нормально працює". Коли логістика збільшується до розмірів "великого кита", вайлуватого, незграбного та важко керованого - тоді починається робота по пошуку та впровадженню.


Що ми маємо по факту? Складні процеси, декілька складів, велике навантаження на систему. Такий продукт треба довго розробляти, велика кількість годин бізнес-аналітиків, розробників, довге навчання по користуванню. Це дійсно буде дорого. Саме тому продукти WMS, які зараз є на ринку України розраховані під відповідних великих клієнтів та мають немалу ціну. Саме тому середній та малий бізнес вважає:

  • WMS - це дорого

  • WMS - це щось дуже складне

  • "папір" всьому голова

  • навіщо? у нас три людини працюють на складі

Якщо ж уважно подивитись на процеси логістики малого та середнього бізнесу, то Ви побачите наступне


аудит процесів логістики показує, що WMS
WMS для невеликих компаній - це...

Розглядаючи впровадження з урахуванням вище наведених фактів ми впевнено можемо сказати, що WMS для таких компаній буде LEGO для логістики.


переваги LSC WMS для малого бізнесу
WMS - це легко

Останні наші два проекти по впровадженню LSC WMS говорять про те, що автоматизація процесів на складах малого та середнього бізнесу можуть бути дуже доступними з точки зору розміру інвестицій, терміну впровадження, та періоду окупності. Вирішуйте самі.


вартість LSC WMS


63 перегляди0 коментарів
bottom of page